קצת עלינו

Palmeira היא חלק מקבוצת המחסן, בבעלות אמנון יהודה גיל שנושם את תחום העיצוב והפרסום מאז 2012, דרך התנסות בשעות הפנאי, כמעצב במשרדי הפרסום הגדולים בארץ ומאז 2019 בעל עסק שעבר מספר גלגולים- בהתחלה כ-Marca, לאחר מכן במשרד בפרסום QUICK בבעלות משותפת ועד הגרסא הנוכחית ״המחסן״.
המחסן הוא בית לעיצוב על גווניו השונים, Marca שנותנת שירותי דיגיטל לעסקים, Palmeira לעיצוב הבית ו-Doona לעיצוב אירועים. בכל המותגים שלנו אנחנו שמים דגש על עיצוב אסתטי ומושקע, הצעת קטלוג מגוון ומעל הכל עיצוב אסתטי ומושקע ומעל הכל- יכולת ההתאמה האישית ללקוח. אנחנו מכבדים את החלומות שלכם ושמחים להתאמץ ולהגשים אותם פעם אחר פעם, לכן חשוב לנו להקשיב לכם ולהשתפר בכל יום עוד קצת.

ויותר בהרחבה על המותגים

Marca היא הענף הותיק ביותר אצלנו, אנחנו מעניקים שירותים לעסקים שונים מעל 10 שנים במהלכן יצרנו עשרות אלפי תוצרים מכל קשת המוצרים הפרסומיים. תנסו ותראו איך ביחד נספר את הסיפור שלכם בצורה שכולם יאהבו לראות ולהקשיב.

Palmeira הוא המותג שלנו לפריטים מעוצבים לבית- כאן תמצאו יצירות אומנות ייחודיות ממגוון תחומים רחב, כולן ניתנות להדפסה על זכוכית או קנבס בגדלים שונים. בנוסף אנו מציעים שלטים מעוצבים לדלת, יצירות מיוחדות באקריל ועוד הרבה הפתעות שמתחדשות כל הזמן. כל העיצובים והחידושים באתר נבחנים בקפידה וגם היצירות בהזמנה אישית נעשות עם 100% אהבה. 

Doona זה המקום שבו אתם חייבים לעצור לפני שחוגגים אירוע, אנחנו מציעים פתרונות מיתוג מיוחדים לכל רגע משמח. אנחנו מעצבים הזמנות ותפריטים, לוגו שמות יוקרתי בהתאמה אישית, מזכרות ממבחר סוגים